vestir princesita

vestir princesita 1

Każda mała dziewczynka marzy, aby stać się księżniczką, nosić sukienki i luksusowe życie w pięknym zamku z niesamowitych ogrodów królewskich.

Każda mała dziewczynka marzy, aby stać się księżniczką, nosić sukienki i luksusowe życie w pięknym zamku z niesamowitych ogrodów królewskich.

Każda mała dziewczynka marzy, aby stać się księżniczką, nosić sukienki i luksusowe życie w pięknym zamku z niesamowitych ogrodów królewskich. Jeśli jesteś jednym z nich, pobrać darmową aplikację Style Małe Princes w grach i przeżyć swoje najlepsze bajki. Ten fantastyczny księżniczka Ubierz gry przeniesie Cię do fantastycznego pałacu księżniczki, gdzie można spotkać nasze trzy piękne dziewczynki. Zagraj w nasze najlepsze Ubierz gry z 3 różnych małych znaków księżniczki, każdy z własnym zestawem stroje, ubrania, fryzury, buty, torebki i inne akcesoria, takie jak biżuteria, korony, rękawice i inne rzeczy. Zostań mody wróżka. Twój piękny księżniczka potrzebuje twojej pomocy, aby wybrać najbardziej elegancji strój dla swojej pierwszej piłki. Twoja mała księżniczka ma wiele pięknych i wspaniałych sukienki, bluzki, spódnice, kapelusze, a ona nie wie, który z nich nosić. Jeśli chcesz być stylistka i projektantka, teraz dostał pracę.

Jeśli lubisz bawić się lalkami barbie, to darmowa aplikacja, gra pozwala na odtwarzanie Ubierz Little Princess gry na Androida. Zrobiliśmy to zabawy Ubierz gry dla małych dziewczynek, dla nastolatków i dla wszystkich, którzy kochają free, ogrodów Brytania, największego księżniczki zamku i niesamowite opowieści księżniczki. Wybierz jedną z naszych fantastycznych tła dla pięknej księżniczki. Sukienka księżniczka i umieścić ją w królewskiej sali, w sali balowej, przed Princess Palace. Połóż ją na spacer w lesie i mówić ze zwierzętami, lub śpiewać z ptakami. Ona kochają naturę, a ona nie może czeka grać z małym księciem z bajki, jej najlepszą przyjaciółką. Stwórz własne księżniczka bajki, grać ze znajomymi i być szczęśliwym. Zrób zdjęcie księżniczki dziewczynek i podzielić się nią z najlepszymi przyjaciółmi. Śledź najnowsze trendy mody i tworzyć własne mody ubrania. Wpisz w wirtualnym studio mody mody i przyjmuję wyzwanie z najwyższej dziewczynki ubierać. Ubierz dziewczyny do gry, chodzenie, spanie, na Boże Narodzenie imprezę, urodziny, wakacje itp Dokonać barbie księżniczka dziewczyna staje się prawdziwą gwiazdą mody i ikoną mody. Ubierz dziewczynkę w królewskiej idol królowa mody piękno. Przygotuj ją na prawdziwe pokaz mody, jak Kopciuszek miał. Ciesz się tym zabawne gry idealny dla dziewczynek w każdym wieku. Mają magiczną czas w świecie małej księżniczki. Stwórz magiczną księżniczkę wygląd. Zagraj w nasze darmowe gry, Little Princess Dress Up, i zobacz, co możesz zrobić dla naszej pięknej księżniczki. Zagraj w salonie kosmetycznym z najlepszych na świecie mody i makijażu.

Funkcje kategorie:

- 3 piękne mała księżniczka

- Sukienki

- Buty

- fryzury, korona, kwiaty do włosów

- Biżuteria: naszyjnik, bransoletka i kolczyki

- Rękawice, worki

- Niesamowite tła

Możesz:

• Zapisz swój model, wziąć jej zdjęcie, użyj go jako tapetę

Najczęściej pobierane Gry na android

Więcej
vestir princesita

Download

vestir princesita 1

Opinie użytkowników o vestir princesita